Skip to main content
  1. Life
  2. Home & Living
  3. Lifestyle

The Mill Fudge Factory & Ice Cream Cafe: Review

See also

The Mill Fudge Factory has a monthly subscription service of their incredible products and it's available for a paltry $14.99 per month. This includes 1 pound of fudge. For $7.99 a month, you can get 1/2 pound of the same product. Actually, they have eight different subscriptions which are available for your perusal here.

After having sampled a couple of the fudge bars, we can emphatically state that this is the best fudge that we have ever had in our entire fudge-consuming lives. Even our dear Grandmother on our mother's side would agree, if she were here to do so. We always considered hers the best! And it was.

Did we add that this was fudge was recently selected as one of America's Best Fudge company by the Cooking with Paula Deen magazine? Yip. It's true.

The Mill Fudge Factory also offers a 100% guarantee. It's not necessary. It's just not.

While there are brick and mortar stores where you can buy this fudge, you can also buy online. And you should. It would make you happy.

Vital Links:

Facebook | Web

Follow me on Facebook

© Ginae B. McDonald. 2014. All rights reserved. No part of this article may be reproduced without prior written permission and consent from the author or Clarity Digital Group LLC, DBA Examiner.com.

Advertisement